Naujienos

„LIK SVEIKAS, DARŽELI !“

2021 m. gegužės 31 d.

    Kiekvieni metai, sužydėjus alyvoms, atneša mums šią dieną – Priešmokyklinukų išleistuves. Būsimiems pirmokams baigiasi vienas etapas, ateina laikas palikti darželį, žaislus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste. Pasipuošę 26 darželio ugdytiniai, tradiciškai kartu su savo mokytojomis apėję aplink darželį, kartu su kitais šventės dalyviais susirinko į šventišką kiemelį, papuoštą gėlių žiedais ir simboliniais baltais balandžiais. Paukštis turi sparnus, bet neturi svajonių, žmogus neturi sparnų, bet turi svajones … 

    Šventę vedė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta, ji pasveikino susirinkusius ir pakvietė priešmokyklinukus pradėti šventinę programą. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo, dėkojo mokytojoms už suteiktas žinias, už meilę, už klausymąsi ir girdėjimą, o kitiems darželio darbuotojams už nuoširdų bendravimą, skanų ir sveiką maistą.

  Darželio direktorius priešmokyklinukams palinkėjo gražios, saulėtos vasaros, sėkmės, drąsos, būti smalsiems, susirasti naujų draugų mokykloje ir kiekvienam įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą.

   Tėveliai, už vaikų ugdymą, dėkojo grupių mokytojoms Dangyrai, Daivai, Romutei, Dovilei D. ir mokytojų padėjėjoms Elizai bei Snieguolei. Mokytojos Dangyra ir Romutė būsimiems pirmokams įteikė atminimo dovanėles ir kiekvienam skyrė po palinkėjimą.

   Po visų sveikinimų į orą pakilo spalvoti balionai su priešmokyklinukų svajonėmis. Tikime, kad jos tikrai išsipildys. Skambant valso garsams vaikai su tėveliais sukosi šokio sūkuryje.

  Dėkojame Biržų kultūros centro pučiamųjų instrumentų ansambliui „Blėkvaris“ ir jo vadovui, kad atvyko į išleistuves ir šventės dalyviams suteikė daug džiugių emocijų. Smagu, kad net trys ansamblio muzikantai – buvę mūsų darželio ugdytiniai.

  Po dainų, šokių ir kalbų vaikus maloniai nustebino darželio virėjų iškeptas šventinis pyragas su degančiomis žvakėmis – fontanais. Gardžiais kepiniais ir skaniomis sultimis mažieji šventės dalyviai vaišinosi lauko „Kavinėje“ papuoštoje alyvų žiedais.

  Ši nuostabi šventė visiems suteikė daug šiltų, džiugių ir nuoširdžių emocijų !