Naujienos

„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2023“ II-ASIS ETAPAS

2023 m. balandžio 7 d.

 

      Lopšelyje-darželyje vyko renginiai skirti Pasaulinei sveikatos dienai.  3-6 metų vaikai, mokytojos ir mokytojo padėjėjos dalyvavo Respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto  „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2023“ II etape, kuris vyko Biržų sporto mokyklos sporto salėje. Varžybos prasidėjo Herkaus ir Elijaus tėvelio sporto šventės vėliavos įnešimu. Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinė Uršulė pravedė apšilimo mankštą. Užduotis paruošusios projekto koordinatorės  Daiva ir Ligita kvietė visus sportuoti! Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, kliūčių ruožuose,   estafetėse, kurios pareikalavo ne tik greičio, jėgos, vikrumo, bet ir mąstymo bei pastabumo. Kiekvienas užsiėmimas ne tik skatino judėti, bet ir suteikė žinių apie atskiras fizines ypatybes ir judėjimo įgūdžius, bei jų pritaikymą sporte ir kasdieniniame gyvenime.
      Maitinimo organizavimo ir higienos priežiūros specialistė Karolina džiugino pačius mažiausius, 1-2 metukų vaikus, smagiomis veiklomis darželio kieme.
     Ačiū visiems šventės sumanytojams, rengėjams ir dalyviams! Nugalėtojai šiame projekte skelbiami visi dalyviai,  vaikams įteikti Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos diplomai.