Naujienos

 

Europos judumo savaitės metu vaikai ugdėsi fizinę ištvermę, aktyviai sportavo, žingsniavo, bėgiojo ir žaidė.  Lopšelio-darželio grupėse mokytojos su vaikais kalbėjo apie judėjimo svarbą, sveiką mitybą, žiūrėjo filmukus ir piešė piešinukus apie sportą. Lauke vaikai (2-5 m.) žaidė sportinius žaidimus.

 „KELIAUTOJŲ DIENĄ“ priešmokyklinukai keliavo pėsčiomis į Biržų A. Dauguviečio parką. Vaikai aktyviai sportavo, žaidė orientacinį žaidimą „Surask gamtoje šias spalvas“. 

„OLIMPIEČIŲ DIENĄ“ vaikai (4-6 m.) atliko sportines užduotis lopšelio-darželio kieme, šoko į tolį įsibėgėjus, lenktyniavo poroje su draugu (30 m) ir mėtė lauko teniso kamuoliukus viena ranka į tolį. Dalyvavo futbolo kamuolio spyrimo į vartus varžybose.

SPORTINĖS PRAMOGOS „DRAUGYSTĖS TAKELIU SPORTUOJAME KARTU“ vaikai (2-6 m.) sportavo grupėse, dalyvavo estafetėse su savo amžiaus vaikais. Stengėsi taisyklingai atlikti užduotis. 8-osios ikimokyklinio amžiaus (4-5 m.) grupės vaikai dalyvavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro salėje varžybose su Biržų darželio-mokyklos „Vyturėlis“ bendraamžiais. Vaikai kartu šoko, žaidė, sportavo, atliko įvairius pratimus, mokėsi tolerancijos ir pagarbaus elgesio su draugais.

„ŽINGSNIŲ SKAIČIAVIMO DIENĄ“ vaikai (4-6 m.) su mokytojomis sugalvojo ir atliko žingsnių skaičiavimo užduotis darželio kieme. Vienos grupės vaikai su mokytoja žingsnius skaičiavo eidami į Biržų vaikų žaidimų aikštelę. 

AKCIJOS „RIEDA RATAI RATELIUKAI“ vaikai (3-6 m.) atliko užduotis važiuodami paspirtukais, lenktyniavo su vežimėliais, balansiniais dviratukais.

 Judumo savaitė praėjo aktyviai fiziškai judant, linksmai, smagiai ir su gera nuotaika.