Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2020 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

2016 m. kovo 14 – 18 d.

Lopšelis-darželis jau septintus metus įsijungė į vaikų “Vaikų linijos” inicijuojamą “Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2016”. Darželyje svečiavosi Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Algis Neverauskas. Susitikimo metu darželinukai giedojo giesmeles, klausėsi klebono minčių apie artėjančias Šv. Velykas, aiškinosi šios šventės religinę prasmę.

Visą savaitę vaikai kartu su auklėtojomis kalbėjosi “Kodėl širdelėje kartais būna stiklas?” ir jie panoro išgirsti  klebono nuomonę kaip elgtis kai užvaldo pyktis, kai draugas nesidalina žaislais, kai erzina ar įskaudina.

3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai suvaidino situaciją kaip pastatytą iš kaladėlių statinį tyčia sugriovė viena mergaitė. Vaikai įvertino mergaitės poelgį ir visi nusprendė, kad reikia atsiprašyti. Kartu su klebonu jie išvardijo atsiprašymo žodžius: labai atsiprašau, dovanoju, aš daugiau taip nesielgsiu, aš pasitaisysiu, aš suklydau ir atsiprašau.

6-osios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtoja Aušra pristatė “Penkių pirštų taisykles” ir paaiškino kaip reikėtų elgtis kai kas nors tyčia erzina, priekabiauja.

Klebonas Algis Neverauskas lankėsi vaikų grupėse, domėjosi jų veikla, žaidimais. Atsisveikindamas jis padovanojo vaikams spalvinimo ir grožinės literatūros knygelių, dėlionių.