Naujienos

 

„TOLERANCIJOS MIESTAS“

 

 

Biržų Švietimo Pagalbos Tarnybos organizuotoje kūrybinių darbų parodoje „Tolerancijos miestas“ buvo eksponuojami ir lopšelio-darželio ugdytinių kūrybiniai darbai. 
Džiaugiamės ugdytinių kūrybiškumu ir mokytojų iniciatyva. Dėkojame Biržų švietimo pagalbos tarnybai už PADĖKAS ikimokyklinio ugdymo mokytojoms.

  Šių metų lapkričio 16 dieną lopšelyje-darželyje vyko rytmetis, skirtas Tolerancijos dienai, kurios šių metų simbolis – Tolerancijos miestas, paminėti.  Vaikučiai kartu su grupių mokytojomis aiškinosi žodžio TOLERANCIJA reikšmę,  klausėsi istorijos, pamokančios kaip suvienyti jėgas, patyrimą, kad kartu įveiktume visas kliūtis ir aptarė, kokie skirtingi dalykai  jiems patinka. Dalinosi mintimis: ar mes gyvename Tolerantiškoje visuomenėje; ar galime savo miestą pavadinti TOLERANCIJOS miestu; ar pastebime netolerancijos pavyzdžius, situacijas. Diskutavo ir fantazavo: koks turėtų būti Tolerancijos miestas; kas daro miestą tolerantišku; ar kiekvienas iš mūsų gali prie to prisidėti ir kuo.

 4-osios, 6-osios, 7-osios ir 9-osios grupių vaikai piešė piešinius, darė koliažus, aplikacijas, kūrė miestus apie kokius svajoja ir kokiame norėtų gyventi. Sukurtu Tolerancijos miestu grožėjomės lopšelio-darželio salėje.