Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ŠVENTINIS RYTMETYS „TAU, MOKYTOJAU”

2019 m. spalio 4 d.

              Pakiliai nusiteikusi lopšelio-darželio bendruomenė rinkosi į šventiškai papuoštą salę paminėti Tarptautinę mokytojų dieną – „Tau, mokytojau“. Šiltais žodžiais į bendruomenę kreipėsi lopšelio-darželio direktorius linkėdamas visiems prasmingo darbo dalijant savo žinias ir išmintį. Į šią gražią šventę atvyko Biržų rajono savivaldybės administracijos  švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Marijonas Nemanis, kuris mokytojo padėjėjai Dianai įteikė Biržų rajono savivaldybės administracijos  švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėką asmeninės sukakties proga ir Mokytojo dienos proga už ilgametį, nuoširdų darbą ir aktyvų dalyvavimą lopšelio-darželio bendruomenės veikloje.

              Muzikinę dovaną ir eilėraštukus mokytojams dovanojo vaikučiai, vadovaujami meninio ugdymo mokytojos Rimos. Šventinį rytmetį vedė Emilijos ir Gyčio mamytė Alina.       

              Mokytojų diena – tai akimirka, kai vaikai skiria savo dainas, gražius poezijos posmus mokytojams, taip parodomi jiems dėmesį ir pagarbą.

              Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio šilto ir nepakartojamo renginio. 

 Šventinis renginys – Tarptautinės mokytojo dienos šventė po pietų vyko Biržų Kaštonų pagrindinėje mokykloje, kurioje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, ministro patarėjas Kęstutis Butvydas ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo politikos ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Meilė Labeikytė. A. Monkevičius visus pedagogus pasveikino su švente.

                 Savivaldybės mero pavaduotoja A. Korsakienė Savivaldybės mero padėkos raštus įteikė Renatai Čenkuvienei, lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei, Mokytojo dienos ir asmeninės sukakties proga už nuoširdų ir atsakingą darbą, iniciatyvas įgyvendinant tarptautinį gamtosauginį projektą ir priešmokyklinio ugdymo programą bei vaikų pasiekimus ir Daivai Greviškienei, lopšelio-darželio vyresniajai ikimokyklinio ugdymo mokytojai, Mokytojo dienos proga už svarų indėlį įgyvendinant lopšelio-darželio vaikų sveikatos ugdymo programas, sėkmingą veiklą įsijungiant į respublikinius sveikatinimo projektus, iniciatyvumą ir Biržų rajono švietimo įstaigų garsinimą šalyje.

                 Mokytojus šventės proga pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas E. Januševičius ir įteikė padėkas Ramunei Čigienei, lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotojai ugdymui, Mokytojo dienos proga už ilgametį darbą ir aktyvumą kuriant bendradarbiaujančią aplinką, buriant tvirtą ugdymo įstaigos bendruomenę ir Antonijai Jasiūnienei, lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojai, asmeninės sukakties ir Mokytojo dienos proga už ilgametį pedagoginį darbą, kūrybiškumą ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų kompetencijas. Po oficialių kalbų mokytojai klausė šventinio koncerto.