Naujienos

*2022 m. gruodžio 29 d.      *
 * 
        Sulaukėme svečių – šaunios komandos iš Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“.  Smagi bendrystė prasidėjo lopšelio-darželio ugdytinių Ievos ir Jogailės įteikta dovana – Mortos piešiniu „Lapė“, lopšelio-darželio direktoriaus Andriaus ir direktorės Violetos iš Kuršėnų sveikinimo žodžiais, dovanomis.
       Metodinio susitikimo „Gerosios darbo patirties pavyzdžiai organizuojant šiuolaikišką ir patrauklų vaikų ugdymą“ metu lopšelio-darželio mokytojos Brigita, Audronė, Ligita ir Daiva dalinosi kontekstų kūrimo, kūrybiškumo ir sensorinių gebėjimų ugdymo ir projekto metodo taikymo, STEM veiklų sėkmingomis idėjomis, įgyvendintomis įvairaus amžiaus vaikų grupėse.
     Maitinimo organizavimo ir higienos priežiūros specialistė Karolina svečiams pristatė vaikų maitinimo ekologiškais ir NKP produktais, patiekalais beveik dvejų metų patirtį darželyje.
     Dėkingi esame Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ bendruomenės nariams už norą susipažinti ir bendradarbiauti, mokytis vieniems iš kitų! Už šypsenas, gerą nuotaiką, palinkėjimus, kvietimą atsakomajam vizitui į Kuršėnus! Ir sakome – būtinai nuvyksime.
***