Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2020 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Į sporto salę rinkosi 3-iosios grupės vaikai ir jų tėveliai jau tradicija tapusias futbolo varžybas, kurios žaidžiamos kasmet. Varžybas organizavo auklėtoja Daiva Greviškienė. Smagu, kad į varžybas įsijungė nemaža dalis vaikų tėvelių. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų stebėdami savo tėvelių žaidimą.

Trečius metus iš eilės darželyje vyksta Biržų rajono švietimo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų Šaškių varžybos. Šiais metais į jas atvyko 32 dalyviai iš 8 švietimo įstaigų: Biržų lopšelių-darželių "Ąžuoliukas", "Drugelis", "Rugelis", mokyklos-darželio "Vyturėlis", Germaniškio, Kratiškių, Pačeriaukštės ir Papilio pagrindinių mokyklų. Renginį vedė šešiamečiai Estela Pakulytė ir Tadas Duderis. Dalyvius pasveikino šokėjų grupė. 6-osios grupės ugdytiniai sugiedojo Lietuvos himną. Varžyboms teisėjavo vaikų tėveliai, auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, kiti darbuotojai, vyr. teisėjos direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Čigienė ir auklėtoja D. Greviškienė. Varžybas rėmė UAB "Barlita", Biržų knygynas "Pegasas", Biržų turizmo ir informacijos centras, Biržų žirgynas ir VšĮ "Nojaus arka".  Informaciniai rėmėjai: UAB "Šiaurės rytai", "Balticum TV". Iškritusieji dalyviai iš I-o turo nenuobodžiavo, nes jie darželio bibliotekoje vartė knygeles ir interaktyvioje lentoje piešė piešinukus, skirtus Lietuvai.

Varžybų nugalėtojais tapo ir visos prizinės vietos atiteko Biržų lopšelio-darželis "Drugelis" ugdytiniams: aukso medalis – Gustui Pukėnui, sidabro – Aurimui Rakickui ir bronzos – Nojui Dabkevičiui. Nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų dovanomis: Biržų žirgyno kuponu, "Nojaus arka" abonementais, kuriuos įteikė pats direktorius Nerijus Pranciliauskas.

Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų dovanėlėmis ir pakviesti į sekančių metų šaškių turnyrą.