Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2020 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTO

“LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS” II-ASIS ETAPAS

2018 m. kovo 29 d.

                   Biržų lopšelis-darželis “Drugelis” organizavo varžybas, kurios vyko Biržų kūno kultūros ir sporto centro salėje. Į varžybas atvyko komandos iš Biržų lopšelių-darželių “Ąžuoliukas”, “Drugelis”, “Genys” ir jo skyriaus “Rugelis”, mokyklos-darželio “Vyturėlis” ir Pasvalio lopšelio-darželio “Liepaitė”.  Komandą sudarė 5-ių metų šeši dalyviai. 

                   Mažuosius sportininkus pasveikino Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Jocius,  Biržų lopšelio-darželio “Drugelis” direktorė Milda Kazlauskienė ir šios įstaigos šokėjai. Varžybas stebėjo Biržų kūno kultūros ir sporto centro direktorius Sigitas Mitrochinas, teisėjavo Biržų “Kaštonų” pagrindinės mokyklos vyr. kūno kultūros mokytojas Audrius Unglinikas su savo ugdytiniais. 

                    I-ąją vietą iškovojo Biržų lopšelio-darželio “Genys” komanda, II-ąją – Pasvalio lopšelio-darželio “Liepaitė” komanda ir III-iąją – Biržų lopšelio-darželio “Ąžuoliukas” komanda. 

                    Visiems komandų dalyviams ir jas paruošusiems pedagogams buvo įteikti diplomai, padėkos, prizai ir apdovanoti RIUKKPA sportiniais marškinėliais.