Naujienos

2021 m. gruodžio 21 d.

   Belaukiant Šv. Kalėdų lopšelio-darželio priešmokyklinukai „Kalėdinių dovanėlių kūrybinėse dirbtuvėlėse“ pagamino dovanėles – dekoruotus meduolinius sausainius ir skirtukus knygoms. Saulėja ir Motiejus lydimi direktoriaus ir mokytojos Dangyros P. apsilankė Biržų rajono savivaldybėje ir su artėjančiomis šventėmis pasveikino Biržų rajono vadovus, kitus savivaldybės specialistus.  Saulėja padeklamavo eilėraštuką, o Motiejus prisipažino, jog užaugęs planuoja tapti Meru. Vaikų nuostabai, vaikišką eilėraštuką padeklamavo ir administracijos direktorė Irutė Varzienė, o meras Vytas Jareckas pasiūlė išbandyti mero kėdę.
      Dėkojame Biržų rajono savivaldybės merui V. Jareckui, mero pavaduotojai A. Garšvaitei, administracijos direktorei I. Varzienei ir administracijos direktorės pavaduotojai A. Korsakienei už šiltą priėmimą ir šventines dovanas! 
      Priešmokyklinukų pagamintas dovanėles vaikai taip pat padovanojo ir UAB „Šiaurės rytai“ ir UAB „Biržiečių žodis“ redakcijų darbuotojams, Biržų švietimo, kultūros ir sporto skyriui, Biržų švietimo pagalbos tarnybos direktorei A. Januševičiūtei.