Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2019 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Screen Shot 2016-06-12 at 15.08.27

 

GAMTOSAUGINIS KODEKSAS

TAUPYK POPIERIŲ, SAUGOK MEDŽIUS, IŠGELBĖSI PASAULĮ !

IŠSAUGOKIME TYRĄ ORĄ ATEINANČIOMS KARTOMS !

VANDENĮ, ELEKTRĄ TAUPYK, DVIRATĮ ĮSIGYK !

NEDEGINK ŽOLĖS, NUŽUDYSI GYVYBĘ !

MATYDAMAS BLOGĄ ELGESĮ, NELIK ABEJINGAS !

RŪŠIUOJU ATLIEKAS – SAUGAU GAMTĄ !

GLOBOK PAUKŠTELIUS IR JIE TAU ATSIDĖKOS !

AUTOMOBILIU NEVAŽIUOK, GAMTĄ TAUSOK !

MYLĖK IR GLOBOK GYVŪNĖLIUS !

TYRAS VANDUO – LAŠAS GYVYBĖS !

NEŠIUKŠLINK PRIE VANDENS TELKINIŲ !

ŽALIAS ATLIEKAS KOMPOSTUOK !

NEMĖTYK ŠIUKŠLIŲ PAKELĖSE !

NELEISK, KAD TAVO AUGINTINIS TERŠTŲ APLINKĄ !

Gamtosauginio komiteto narių sąrašas ir jų atsakomybės sritys:

1. Dovilė Tuomenienė – pirmininkė, tėvų atstovė;
2. Antonija Jasiūnienė – pavaduotoja, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
3. Andrius Taura – projekto vadovas, direktorius;
4. Renata Čenkuvienė – projekto koordinatorė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
5. Inga Česiūnienė – projekto koordinatorė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
6. Raminta Visockaitė – atsakinga už sveikos gyvensenos įgūdžių formavimą, dietistė;
7. Romutė Klepeckienė – atsakinga už ekologinį švietimą ir tėvų įtraukimą į gamtosauginę veiklą, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
8. Dainora Zalogienė – atsakinga už atliekų rūšiavimą, ūkvedė;
9. Sigita Čirūnaitė – atsakinga už elektros energijos taupymą, vyriausioji buhalterė;
10. Dalia Stankevičienė – atsakinga už vandens taupymą, sekretorė;
11. Julija Mikalauskaitė – atsakinga už vandens taupymą, 3-ios grupės ugdytinė;
12. Danielė Andrikaitytė – atsakinga už atliekų rūšiavimą, 3-ios grupės ugdytinė;
13. Barbora Indrašiūtė – atsakinga už popieriaus taupymą, 3-ios grupės ugdytinė;
14. Arnas Jašinskas – atsakingas už darželio aplinkos tvarkymą, 3-ios grupės ugdytinis;
15. Emilija Einorytė – atsakinga už elektros energijos taupymą, 3-ios grupės ugdytinė;
16. Paulius Petrauskas – atsakingas už komposto dėžės tvarkymą, 3-ios grupės ugdytinis.