zipio_draugai

Nuo 2017 m. rugsėjo mėn. lopšelyje-darželyje į ugdymo turinį integruojama Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos aprobuota “Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa”.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai tobulina įgūdžius pagal vystymosi sritis: savimonė, priklausymas grupei, poreikiai, teisės ir atsakomybė, kasdienės situacijos ir rizikos situacijos.

Biržų lopšelis-darželis „Drugelis“ nuo 2008 m. dalyvauja tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Zipio draugai“

PASKUTINĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ „ZIPIO DRAUGAI“ VALANDĖLĖ

2019 m. gegužės 20 d.

           Paskutinė 3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės tarptautinės programos „Zipio draugai“ valandėlė. Papasakoję ką išmoko, ką naujo sužinojo valandėlių metu, vaikai gavo diplomus rodančius, kad jie sėkmingai baigė šią programą ir rugsėjo 1-ąją keliaus į mokyklėlę.  

 

„ZIPIO IR JO DRAUGŲ VALANDĖLĖ”

2019 m. kovo 1 d.

                 Mes dažnai pykstame. Pykti nėra blogai, tačiau svarbu kaip tai išreiškiame, kaip elgiamės. Blogiau jei pyktis tampa nekontroliuojamu ir ima kenkti kitiems, todėl  3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, valandėlės metu, ant baltų lapų nupiešė ir sunaikino pyktį. Puikus būdas nusiraminti ir atsipalaiduoti – vyniojant siūlus į kamuoliuką ir sekant pasakas be galo …

***

101_9146

 101_0700 100_0968