zipio_draugai

Nuo 2017 m. rugsėjo mėn. lopšelyje-darželyje į ugdymo turinį integruojama Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos aprobuota “Gyvenimo įgūdžių ugdymo programa”.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai tobulina įgūdžius pagal vystymosi sritis: savimonė, priklausymas grupei, poreikiai, teisės ir atsakomybė, kasdienės situacijos ir rizikos situacijos.

Biržų lopšelis-darželis „Drugelis“ nuo 2008 m. dalyvauja tarptautinėje vaikų socialinių gebėjimų ugdymo programoje „Zipio draugai“

TARPTAUTINĖ SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ VALANDĖLĖ „ZIPIS IR JO DRAUGAI“

2020 m. sausio 24 d.

             Valandėlės tema – Ką galėčiau padaryti, kad pasijusčiau geriau, kai jaučiuosi vieniša(s). 3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai gamino lėles – jos vaizdavo jiems brangius žmones, draugus, tėvus, kitus artimuosius. Savo kūrybą pristatė draugams, mokytojai, pakometavo.

„ZIPIS IR JO DRAUGAI“

2019 m. spalio 11 d.

        Pirmoji Tarptautinės socialinių įgūdžių programos ,,Zipis ir jo draugai“ valandėlė su naujų mokslo metų naujais draugais.

PASKUTINĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ „ZIPIO DRAUGAI“ VALANDĖLĖ

2019 m. gegužės 20 d.

           Paskutinė 3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės tarptautinės programos „Zipio draugai“ valandėlė. Papasakoję ką išmoko, ką naujo sužinojo valandėlių metu, vaikai gavo diplomus rodančius, kad jie sėkmingai baigė šią programą ir rugsėjo 1-ąją keliaus į mokyklėlę.  

 

„ZIPIO IR JO DRAUGŲ VALANDĖLĖ”

2019 m. kovo 1 d.

               Mes dažnai pykstame. Pykti nėra blogai, tačiau svarbu kaip tai išreiškiame, kaip elgiamės. Blogiau jei pyktis tampa nekontroliuojamu ir ima kenkti kitiems, todėl  3-iosios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, valandėlės metu, ant baltų lapų nupiešė ir sunaikino pyktį. Puikus būdas nusiraminti ir atsipalaiduoti – vyniojant siūlus į kamuoliuką ir sekant pasakas be galo …

***

101_9146

 101_0700 100_0968