Darželio dailės kabinete vaikas mokomi įvairių piešimo ir tapymo būdų, eksperimentuoja sudėtingesnėmis dailės technikomis: maišo spalvas, kuria akvarele, spalvotais flomasteriais ar pieštukais, tapšnoja dažus kempine, pučia pro šiaudą ir kt.  Ugdosi pajautimą savo kūryba reikšti įspūdžius, patirtas emocijas.

 

Bibliotekoje sukaupta daugiau nei 200 įvairių vaikiškų knygų: pasakų, žaislinių, kramtomų, grojančių ir kitokių. Vaikas kartu su auklėtoja ar savarankiškai varto, skaito knygas, mokosi jas tausoti. 

Interaktyvioje lentoje kompiuterinėmis priemonėmis lavina gebėjimus pažinti formas, spalvas, gyvūnus, augalus, žmogų ir kita. Specialiais rašikliais "iliustruoja" pasakas, kopijuoja raides, braižo, piešia. Vaikas žaidžia skaitmeninius loginius, vaizduotės žaidimus, su draugais žiūri animacinius filmukus. 

101_4243 ???????????????????????????????

"Močiutės seklytėlėje" vaikas susipažįsta su etninės kultūros pavyzdžiais: senovėje buityje naudotais daiktais, rakandais, tautodailės darbais. Klausosi sekamų pasakų ir jų garso įrašų, dainuoja lopšines, geria įvairių žolelių arbatą.

101_4250