Biržų lopšelis-darželis
NAUJIENŲ KALENDORIUS
2020 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
VAIKŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA
Projektas „Sveikatiada“
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
OLIMPINIO UGDYMO PROGRAMA
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
GAMTOSAUGINIŲ MOKYKLŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS
Erasmus+ programa EST savanoriai
Erasmus+ programa EST savanoriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pedagoginiai darbuotojai  

Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija Išsilavinimas Mokslo baigimo pažymėjimas Pedagoginis stažas
Andrius Taura direktorius aukštasis Lietuvos kūno kultūros akademija

Kauno technologijos universitetas

9
Ramunė Čigienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui III vadybinė aukštasis ŠPI Klaipėdos ikimok.aukl.fakultetas; Šiaulių universitetas 27
Dovilė Tuomenienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis koleginis Panevėžio kolegija 3
Daiva Greviškienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja metodininkė aukštasis ŠPI Klaipėdos ikimok.aukl.fakultetas 30
Irena Unglinikienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis universitetinis Šiaulių universitetas 14
Vida Rindzevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja spec. vidurinis J. Švedo pedagoginė mokykla 33
Dalia Andželienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštesnysis Panevėžio aukštesnioji pedagogikos mokykla 3
Aušra Patkauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja spec. vidurinis Klaipėdos pedagoginė mokykla 35
Renata Čenkuvienė priešmokyklinio,

ikimokyklinio

ugdymo mokytoja

mokytoja metodininkė spec. vidurinis Marijampolės pedagoginė mokykla 29
Inga Česiūnienė priešmokyklinio,

ikimokyklinio

ugdymo

mokytoja

vyresnioji mokytoja spec. vidurinis J. Švedo pedagoginė mokykla 30
Romutė Klepeckienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja metodininkė spec. vidurinis J. Švedo pedagoginė mokykla 31
Audronė Vaitkevičienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja aukštasis universitetinis K. Preikšo pedagoginis institutas 3
Antonija Jasiūnienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja spec. vidurinis Kapsuko pedagoginė mokykla 35
Rima Užtupienė meninio ugdymo mokytoja vyresnioji muzikos mokytoja aukštasis Šiaulių universitetas 28
Laura Budrienė logopedė aukštasis universitetinis Šiaulių universitetas 12
Oksana Cimnickaitė socialinė pedagogė vyresnioji socialinė pedagogė aukštasis universitetinis Šiaulių universitetas 19
Ligita Vitartienė ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja spec. vidurinis Panevėžio pedagoginė mokykla 12
 Inga Ragaišienė  ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja  aukštasis universitetinis  Šiaulių universitetas  25
Gintarė Jurėnaitė ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis koleginis Panevėžio kolegija 1